Ringjoon

Ringjoon on podcast, kus RSR-i liikmed ja vilistlased arutlevad teemadel, mis ulatuvad Togo välispoliitikast Iraani tuumaleppeni.

Ringjoon on RSR-i oma nooruslik taskuhääling, mis keskendub erinevatele välispoliitilistele teemadele. Iganädalased saated valmivad ringi liikmete isiklikust huvist lähtuvalt, olgu selleks võimukriisid Aafrikas, erinevad poliitilised liikumised, sport või Soome valimiste süvaanalüüs. Sekka toimub ka harivaid mälumänge ning saateid koostöös töögrupiga RSR Kooli ning eri valdkondade spetsialistidega. Väljend “liiga obskuurne” on meile võõras, mistõttu jutuks tulevad kõik südamelähedased teemad.
 

Ringjoon alustas 2008. aastal Noorteraadios, kuid 2014. aasta alguses kolis üle Generaadiosse. Alates 2018. aasta kevadhooajast viime kord semestris läbi raadio mälumängu, kus üksteisega võtavad mõõtu RSR-i väikese ringi liikmed ja selle vilistlased.

 

Viimatine episood

Kindlasti on külla oodatud ka teised huvilised. Kui tunned, et mõni välispoliitikaga seotud teema kripeldab ning sooviksid oma mõtteid teistega jagada, või igatsed kuulda saadet millestki, mis südamelähedane, siis võta meiega julgelt ühendust!

Ringjoone tegemistega saab kursis olla Ringjoone Facebooki lehel. Juba toimunud saadetega võid tutvuda Ringjoone Mixcloudis ja Spotifys.